Apie mus | ZZZ.LT
Paspaudę logotipą sugrįšite į pagrindinį puslapį
Prekių paieška
Suvedę pageidaujamų prekių sąrašą ir paspaudę vieną mygtuką rasite visas Jus dominančias prekes
Paspaudę “Mano ZZZ” prisijungsite prie savo paskyros arba susikursite naują
Pristatymas

Krepšelis

0

Maisto pristatymas į namus nėra mūsų pagrindinis tikslas. Pirmenybė mums – laikas, kurį galite praleisti su šeima, o ne prekybos centruose. Ilgi vasaros vakarai, kartu su draugais sumerkus kojas į vandenį, rėkiant „už jaunystę“ ir nesukаnt galvos dėl vieno trūkstamo žirnelių stiklainio. Rudens ir žiemos vakarai su šeima žaidžiant stalo žaidimus ar šeimyniškai žiūrint vakaro filmą, o ne stovint eilėje prie kasos su maisto produktais. Pasivaikščiojimai paplūdimiu, senamiesčio gatvėmis neskubant ir nepalydint saulės akimis už parduotuvės stogo. ZZZ.LT komanda - tai profesionalai, tikintys online idėjos patogumu ir prekių šviežumu – juk viskas vardan tos Lietuvos! Tai nėra (vien) dėl atlygio dirbantys specialistai, tai žmonės, kurie ZZZ.LT vadina savo antraisiais namais.

Susipažinkime:

Dinara Vilčinskytė ir Silvija Aukštuolytė – mūsų klientų geriausios draugės, mokytojos ir patarėjos, visuomet maloniai  pasiruošusios išklausyti, patarti ir padėti.

Evelina Davidavičiūtė – teisininkė, kurios grožis bei teisiniai viražai dar niekam nepaliko šansų.

Vaiva Fabijonavičienė – gaisrų gesinimo specialistė (arba marketing project manager).

Laurita Potapova – mūsų stilistė, grimerė ir kirpėja, tikra grafinio dizaino fėja, kurianti gražų ir „skanų“ vizualinį ZZZ.LT identitetą.

Greta Rutkevičiūtė – duomenų analitikos ryklė.

Jurgita Bagdonienė (tiekimo guru Nr. 1) – tik keli žmonės visame pasaulyje turi juodą derybų diržą. Jurgita nuėjo dar toliau – jos diržas juodas su juodais taškeliais.

Akvilė Sadauskaitė (tiekimo guru Nr. 2) – sugebantis gauti šauniausią vaikų, kosmetikos ar kanceliarinių prekių asortimentą.

Kasparas Čiužas (tiekimo guru Nr. 3) – nuotykių ieškotojas, stebinantis jus (ir mus!) gurmaniškais atradimais ir dar neragautomis naujienomis.

Aušra Petrėnaitė – turbūt vienintelis žmogus Europoje, sugebantis koordinuoti IT projektus tuo pat metu atlikdama jogos pratimus ant gimnastikos kamuolio.

Gintarė Steikūnaitė – tiekimo skyriaus dešinioji ranka, be kurios mūsų tiekimo guru būtų kaip... be rankų!

Ieva Kievišė – užsakymų, sąskaitų ir kitų dokumentų karalienė, be kurios tiesiog niekas neįvyktų.

Mediapark – IT dievų trejybė – Povilas, Kazimieras, Karolis ir dar daugybė jų apaštalų, kurie atsakingi už tai, kad Jūsų kompiuterio pelytė būtų soti ir greitai bėgiotų ekranu. Patikėkite, jie sunkiai dirba – sukūrė virtualią parduotuvę, o kur dar rojaus sodo prižiūrėjimas...

LP EXPRESS, DPD Lietuva  – veža, neša ir dėlioja (arba 3PL, last mile solution, picking).

Jonas Rindeika – atidus ir pareigingas mūsų sandėlio prievaizdas, kurio žinioje – visos į Jūsų namus iškeliaujančios siuntos.

Žilvinas Vasiliauskas – žaidžiantis treneris, kuris norėjo likti už kadro, bet taip ir nepavyko.

Paversk planšetę ir prašviesės akyse
Ar Jums jau yra 18 metų?