Mokėjimo sąlygos | ZZZ.LT
Paspaudę logotipą sugrįšite į pagrindinį puslapį
Prekių paieška
Suvedę pageidaujamų prekių sąrašą ir paspaudę vieną mygtuką rasite visas Jus dominančias prekes
Paspaudę “Mano ZZZ” prisijungsite prie savo paskyros arba susikursite naują
Pristatymas

Krepšelis

0

Atsiskaitykite naudodamiesi elektronine bankininkyste („Swedbank“, SEB „DnB“, „Paysera“):

1.     Susidėję visas norimas prekes į krepšelį, spauskite „Pirkti“, pasirinkę pristatymo laiką, spauskite „Apmokėjimas“ ir skiltyje „Internetinė bankininkystė“ pasirinkite savo banką.

2.     Paspauskite ant savo banko logotipo ir ZZZ.LT sistema nukreips Jus į banko puslapį, kur prisijungę matysite apmokėjimui paruoštus duomenis.

3.     Įveskite savo interneto banko naudotojo slaptažodžius ir patvirtinkite mokėjimo pavedimą*.

4.     Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į ZZZ.LT.

*Pastaba: jeigu mokėjimo pavedimą darote naudodamiesi banko kodų kortele, kai kuriuos pervedimus interneto banke reikės patvirtinti ne tik kodu iš kodų kortelės, bet ir papildomu saugumo kodu, gautu SMS žinute. Šie saugumo kodai siunčiami į Jūsų mobilaus telefono numerį, kurį nurodėte bankui.

 

Atsiskaitykite mokėjimo kortele (MasterCard ir VISA debetinėmis ar kreditinėmis kortelėmis):

1. Susidėję visas norimas prekes į krepšelį, spauskite „Pirkti“, pasirinkę pristatymo laiką, spauskite „Apmokėjimas“  ir skiltyje „Mokėjimo kortelė“ pasirinkite savo kortelę. 

2. Įveskite savo mokėjimo kortelės duomenis, skirtus atsiskaityti internetu: kortelės turėtoją (jeigu prašoma), kortelės numerį, jos galiojimo datą ir triženklį kortelės kodą (CVC2 arba CVV2) bei patvirtinkite mokėjimą.

3. Mokėjimą gali tekti papildomai patvirtinti Jūsų banko nustatyta tvarka įvedant saugos kodą, jeigu Jūsų banko kortelė ar bankas dalyvauja saugaus atsiskaitymo internetu programoje.

 

Atsiskaitykite grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu:

1. Susidėję visas norimas prekes į krepšelį, spauskite „Pirkti“, pasirinkę pristatymo laiką, spauskite „Apmokėjimas“ ir pasirinkite „Apmokėjimas grynais“.

2. Atsiskaitysite grynaisiais pinigais kurjeriui pristačius prekes. Turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

*Pastaba! Atsiskaityti grynais pinigais negalėsite, jeigu užsakėte daugiau nei 150 prekių vienetų ar Jūsų užsakymas viršija 200 €.

 

Atsiskaitykite naudodamiesi PayPal sistema:

1. Susidėję visas norimas prekes į krepšelį, spauskite “Pirkti”, pasirinkę pristatymo laiką, spauskite “Apmokėjimas”  ir pasirinkite “Apmokėjimas per PayPal".

2. ZZZ.LT sistema nukreips Jus į Paypal puslapį, kur prisijungę prie savo PayPal paskyros galėsite patvirtinti mokėjimą. 

3. Patvirtinus mokėjimą, PayPal puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į ZZZ.LT.

*Pastaba! Atsiskaityti grynais pinigais negalėsite, jeigu užsakėte daugiau nei 200 prekių vienetų ar Jūsų užsakymas viršija 350 €.

**Pastaba! Atkreipkite dėmesį, kad PayPal apdoroja mokėjimus Eurais, tad jei Jūsų sąskaita yra kita valiuta, gali būti taikomi PayPal valiutos keitimo mokesčiai.

 

Užsakymą pradedame vykdyti iškart, kai gauname apmokėjimą už prekes ar kai pasirenkate apmokėjimą grynais pinigais.

Paversk planšetę ir prašviesės akyse
Ar Jums jau yra 18 metų?