Pristatymo sąlygos | ZZZ.LT
Paspaudę logotipą sugrįšite į pagrindinį puslapį
Prekių paieška
Suvedę pageidaujamų prekių sąrašą ir paspaudę vieną mygtuką rasite visas Jus dominančias prekes
Paspaudę “Mano ZZZ” prisijungsite prie savo paskyros arba susikursite naują
Pristatymas

Krepšelis

0

Prekes ZZZ.LT superherojus į Jūsų namus pristato visoje Lietuvoje. Dar daugiau, superherojus visai negailėdamas savęs darbuojasi visą parą – kokiu laiku užsakymas pasiektų Jūsų namus, galite pasitikrinti laukelyje Pristatymas, esančiame šio puslapio viršutiniame dešiniajame kampe. Vėliau, jau sudarius pirkinių krepšelį ir pasirinkus pristatymo adresą, lange „Pristatymo data ir laikas” patvirtinsite pageidaujamą laiką prekėms pristatyti.

 

Įprastas pristatymas visoje Lietuvoje

Pasirinkus įprastą pristatymą, kurjeris prekes atveš ir įteiks Jums tiesiai į rankas:

  • pateikus ir apmokėjus užsakymą IKI einamosios dienos 17 val., prekės bus pristatytos jau kitą dieną, Jūsų pasirinktu laiku dienos metu. Tą pačią dieną pristatyti nespėtume dėl paprastos priežasties: norime, kad gautumėte pačius šviežiausius produktus, todėl jų mes nesandėliuojame, o surenkame tiesiai iš gamintojų tik gavę Jūsų užsakymą;
  • pateikus ir apmokėjus užsakymą PO 17 val., prekės bus pristatytos antrą dieną po užsakymo, Jūsų pasirinktu laiku dienos metu. Pavyzdžiui: užsisakėte morkų pirmadienį 18.30, antradienį morkas rauname iš ūkininko Kazio lysvių, gražiai jas sudedame į termo dėžę ir trečiadienį pristatome pasirinktu laiku tiesiai į Jūsų namus.

 

„Nesusitik su kurjeriu“ pristatymas

Jei Jūsų nėra namuose ar tiesiog nenorite susitikti su kurjeriu, užsakymą paliksime termodėžėje, kurią saugiai prirakinsime prie Jūsų durų (vartų). Pasitikrinti, ar Jūsų mieste galima „Nesusitik su kurjeriu“ paslauga, galite laukelyje Pristatymas.

  • Pasirinkus „Nesusitik su kurjeriu“ pristatymą ir pateikus bei apmokėjus užsakymą IKI einamosios dienos 17 val., prekes pristatysime artimiausią dieną Jūsų pasirinktu laiku.
  • Pasirinkus „Nesusitik su kurjeriu“ pristatymą ir pateikus bei apmokėjus užsakymą PO 17 val. prekės Jus pasieks antrą dieną po užsakymo Jūsų pasirinktu laiku. Pavyzdžiui: užsisakėte bulvių pirmadienį 18.30, antradienį bulves kasame iš ūkininko Kazio lysvių, gražiai jas sudedame į termo dėžę ir trečiadienį tyliai paliekame prie Jūsų durų.

Daugiau informacijos apie tai, kaip teisingai naudotis „Nesusitik su kurjeriu“ pristatymo paslauga, galite rasti skiltyje „Nesusitik su kurjeriu“ pristatymas – ką turiu žinoti ir nuo ko pradėti? ir, žinoma, kaip visada siūlome peržiūrėti šį filmuką apie termo dėžę

 

Express (laikroduku pažymėtas) prekes mes pristatome dar TĄ PAČIĄ DIENĄ KAUNE (pirmadienį - ketvirtadienį):

Express prekių užsakymai, (tik Kaune ir Kauno priemiesčiuose) pateikti ir apmokėti iki einamos dienos 12:00 val., bus pristatomi dar tą pačią darbo dieną Jūsų pasirinktu laiku. Pavyzdžiui: užsisakėte morkų pirmadienį 10:30 val., morkas rauname iš ūkininko Kazio lysvių, gražiai jas sudedame į termo dėžę ir pirmadienį pristatome Jums pasirinktu laiku.

Užsakymai, pateikti ir apmokėti po einamos dienos 12:00 val., bet ne vėliau 17:00 val., pasirinkus įprastinį pristatymą, bus pristatomi kitą dieną po užsakymo Jūsų pasirinktu laiku. Pavyzdžiui: užsisakėte morkų pirmadienį 16:30 val., pirmadienio vakarą morkas rauname iš ūkininko Kazio lysvių, gražiai jas sudedame į termo dėžę ir antradienį pristatome Jums pasirinktu laiku.

 

Paversk planšetę ir prašviesės akyse
Ar Jums jau yra 18 metų?