Užstatinės taros grąžinimas | ZZZ.LT
Paspaudę logotipą sugrįšite į pagrindinį puslapį
Prekių paieška
Suvedę pageidaujamų prekių sąrašą ir paspaudę vieną mygtuką rasite visas Jus dominančias prekes
Paspaudę “Mano ZZZ” prisijungsite prie savo paskyros arba susikursite naują
Pristatymas

Krepšelis

0

Paprasta ir patogu: nuo šiol sukauptą tarą galite grąžinti neiškėlę kojos iš namų, bet kurio ZZZ.LT prekių pristatymo metu. 

Pirkdami ZZZ.LT maisto ir kitas kasdienines prekes internetu, surinkę savo prekių krepšelį, užsakymo lange varnele pažymėkite „Noriu grąžinti užstato vienkartinę gėrimų tarą”. Prekių pristatymo metu termodėžėje rasite specialų maišelį – į jį sudėkite bet kur pirktą tuščią, švarią, nepažeistą depozito ženklu pažymėtą stiklinę, metalinę ar plastikinę tarą ir visą šį turtą dėkite į grąžinamą termodėžę. Prisiminkite, kad vienu kartu galite grąžinti ne daugiau butelių nei telpa vienoje ZZZ.LT termodėžėje. Kiek sutalpinsite, priklausys nuo grąžinamų butelių talpos.

Į vieną termodėžę telpa:
1,5 l - 25 buteliai
0,5 l - 60-100 butelių

Su kiekviena grąžinta gėrimo pakuote Jūs prisidėsite prie gamtos puoselėjimo, o į Jūsų ZZZ.LT sąskaitą per 5 darbo dienas sugrįš po 0,10 €.

Nuo 2016 m. vasario 1 d. pagal „Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymą“ 0,1–3 l talpos metalinėms, stiklinėms bei plastikinėms gėrimų pakuotėms yra taikomas 0,10 € užstato mokestis. Užstato ženklais pažymėtą tarą galite grąžinti specialiuose taromatuose, daugumos parduotuvių kasose ir ZZZ.LT prekių pristatymo metu!

Paversk planšetę ir prašviesės akyse
Ar Jums jau yra 18 metų?